İslami Sohbet Odaları

Müslümanların Manevi Hedeflere Ulaşması için imkanlar sağlamaktadır.

Lorem ipsum dolor sit, amet consectetur adipisicing elit. Modi molestias culpa reprehenderit delectus, ullam harum, voluptatum numquam ati nesciunt odit quis corrupti magni quam consequatur sint ipsum tecto exercitationem, illo quisquam. Reprehenderit ut placeat cum adantium nam magnam blanditiis sequi modi! Nesciunt, repudiandae eos eniam quod maxime corrupti eligendi ea in animi.

Mobil Sohbet Girişi
about-image
İslamın Şartları

Doğru Yolu Gösteren Ahlaki İnançlar!

faith-image

Şehadet Getirmek

Şehadet, İslam'ın Beş Şartından biri ve ezan'ın bir parçası olan İslami bir inançtır. Şöyle yazıyor: "Allah'tan başka ilah olmadığına şehadet ederim ve Muhammed'in Allah'ın elçisi olduğuna şehadet ederim."

faith-image

Namaz Kılmak

Her Müslüman günde beş vakit namaz kılmalıdır. Sabah, Öğle, İkindi, Akşam ve Yatsı. Her yerde Namaz kılınabilir. Başkalarıyla birlikte kılınan Namazlar tek başına kılınanlardan daha iyidir.

faith-image

Oruç Tutmak

Ramazan'da bir mazeret olmaksızın tutulmayan oruçlar, gününe gün kaza edilir. Ancak mazeretsiz olarak Ramazan orucunu tutmamak büyük günahtır.

faith-image

Zekat Vermek

Zekat, dinen zenginlik ölçüsü kabul edilen miktarda mala sahip olan kimselerin Allah rızası için belirli kişilere vermesi gereken belli miktarı ifade eder.

faith-image

Hacca Gitmek

Hac; Kâbe'nin yanı sıra diğer bazı kutsal yerlerin birlikte ziyaret edilmesi, umre ise sadece Kâbe ziyareti olarak tanımlanır.

HZ. Muhammed (SAV)

"Ey insanlar! Şunu iyi bilin ki, Rabbiniz birdir, atanız da birdir. Arap'ın Arap olmayana, Arap olmayanın Arap'a; beyazın siyaha, siyahın beyaza takva dışında bir üstünlüğü yoktur..."

 

Dini & Sohbet İçerikleri02 Kasım 2021

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

Devamını OkuyunDini Sohbet Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına hem ücretsiz sohbet imkanı hemde dini bilgiler sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Sitelerinden Biridir.


Kalıcı Bağlantılar

Sohbet
Mobil Sohbet
Sosyal Medya


Kategoriler


© Copyright 2021 Sohbettema.Com By diE